«Домашнє тепло захисникам України»

26 жовт. 2018
З метою формування в учнів любові до свого народу, виховання громадянських почуттів,

З метою формування в учнів  любові до свого народу, виховання громадянських почуттів, свідомої соціальної активності та відповідальності, класні керівники 3-х класів з бібліотекарем школи організували волонтерську акцію  «Домашнє тепло захисникам України». «Добро починається з тебе» - під таким гаслом учні 3-х класів зібрали посилки з теплими речами та солодощами. Приурочили вручення подарунків до Дня захисника України. Для цього запросили воїнів запорізької військової частини, які в черговий раз відправляються на захист наших східних рубежів.

Бійці щиро подякували учням за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою, додає їм  наснаги та сил, зігріває в тяжкі хвилини.

Діти та вчителі  висловили подяку гостям за чисте небо над головою і побажали якнайшвидше всім повернутися додому живими.