ЛИСТ – ПОДЯКА

17 груд. 2019
Батьківський та педагогічний колективи , адміністрація КЗ Меліоративний ЗЗСО І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки нашим депутатам смт. Меліоративне і голові Піщанської сільської ради

ЛИСТ – ПОДЯКА

Батьківський та педагогічний колективи , адміністрація КЗ Меліоративний ЗЗСО І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки  нашим  депутатам смт. Меліоративне і  голові Піщанської сільської ради  Лисичкіну Дмитру Анатолійовичу  за виділені кошти  на встановлення  металопластикових  вікон в спортзалі,  на ІІ поверсі школи і заміну вхідних дверей.

Дуже приємно,  що в наш нелегкий час  є  такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Дякуємо вам  за підтримку у створенні комфорту та затишку в школі.

Від усього серця бажаємо вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Директор

КЗ Меліоративний ЗЗСО І-ІІІ ступенів                                                         З.Г. Колєсова