Семінари, конференції

Районний семінар вчителів математики качай тут

Районний семінар вчителів хімії

Зустріч вчителів інформатики в Меліоративній СЗШ

Сонячного весняного дня, 16 березня, в Меліоративній ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів інформатики. Метою семінару є поширення досвіду роботи з розвитку креативних здібностей учнів інноваційними засобами на факультативних заняттях з інформатики.

Семінар проходив у декілька блоків.  Під час науково-методичного блоку семінару вчителька інформатики Лісняк Т. С. та учні школи презентували колегам роботи учнів, які створювались на факультативних заняттях з інформатики. Особливе враження на гостей справили анімаційний фільм «Ми за здоровий спосіб життя» автор роботи Фролов Р., учень 10 класу та відеоролик «Благаю бережи свій край» автор – Кучугурна І. учениця 10 класу. Не залишили байдужими гостей презентації Валкової К., учениці 6-Б класу «Комікс Іксмен» та Квач Д., учениці 11 класу «Шляхами перемог». Тетяна Сергіївна презентувала шкільну газету «Шкільні події», яка виходить з 2010 року та публікується в OC Windows Publisher. Оформленням газети охоплені всі учні факультативів. В газеті висвітлюються всі шкільні події, також друкуються юні письменники та поети. На сайті Меліоративної школи (адреса сайта: http://melschool1.klasna.com/) знаходяться  номери нашої газети, де можна їх скачати.

«Люди, не будьте байдужими!» Це заклик учнів, які прослуховують курс «Шлях до успіху» за програмою «Intel». Учні 6-х класів продемонстрували результати роботи над реальним проектом «Подаруй люк». До участі в проекті учні залучили селищну раду та КП «Титан». На розгляд сесії селищної ради школярі представили проект на встановлення десяти люків. Учнями проведена кропітка робота, а тепер справа за дорослими.

Науково-практичний блок семінару включав в себе майстер клас роботи в програмі Scratch. Гостям було запропоновано створити анімаційний блок. На допомогу вчителям були запрошені консультанти – учні 5-А та 5-Б класу, які допомагали опанувати роботу в програмі Scratch.

Завершився семінар створенням колажу «Вгадай свого інформатика», на якому гості розмістили шаржі, створені в програмі Adobe Photoshop.

Напружена цікава робота на семінарі перемежовувалася екскурсіями по школі. Гостей вразили творчі виставки учнів школи, картинна галерея вчителя образотворчого мистецтва Потапенко В.М. та виставка робіт майстрині художньої вишивки Ярової Т.А.

В ході аналітичного блоку виникла ідея проведення предметних мікро семінарів з проведенням майстер-класів на які запрошуються не тільки вчителі, а й учні інших шкіл.

Багажем знань, емоцій, а особливо гарним настроєм, «зарядились» вчителі інформатики в Меліоративній школі. Чекаємо на нові зустрічі.