Освітній процес під час карантину

До уваги батьків та учнів Меліоративного ліцею!

Адміністрація ліцею повідомляє, що з 01.02.2022 року наш заклад працює в дистанційному режимі.

У період обмежувальних протиепідемічних заходів з 01.02.2022 року:

• Початок навчальних занять для 1-11 класів в дистанційному форматі.
  • Працюємо згідно з розкладом уроків та дзвінків на IІ семестр 2021/2022 н.р.

Освітній процес буде здійснюватися в дистанційній формі за допомогою поєднання платформ GoogleClassroom (асинхронний режим) та GoogleMeet, Zoom (синхронний режим). Крім того, для зручності подальшої роботи продовжуватиме функціонувати спільнота Viber.

Всім бажаємо міцного здоров’я та запрошуємо до дієвої співпраці задля забезпечення якісної освіти наших дітей в період обмежувальних протиепідемічних заходів!

Накази

Лист МОН №1/9-609 від 02.11.2020 " Що до організації дистанційного навчання"

З 6 КВІТНЯ 2020 р. СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ НА КАРАНТИНІ.

З 28 КВІТНЯ 2020 р., о 9:00 РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ УРОКИ ДЛЯ 1-4 КЛАСІВ В МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН: РОЗКЛАД УРОКІВ З ТЕМАМИ, КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ НА YOUTUBE МОН ТА ДОСТУПНІСТЬ

Посилання на канали:
На YouTube МОН  можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів: