Кредо:Освіта, яка не вчить жити в сучасному світі, не має ніякої

цінності

Клюва позиція: "Шукай оптимальні шляхи вирішення проблеми"

В ліцеї навчається 350 учнів/учениць станом на 01.09.2023. Навчають їх 26 педагогів, серед яких є 15 спеціалістів вищої категорії, 5 старших вчителя та 3 вчителя-методиста. Головним в роботі є віра в дитину, надія на добро, щедрість, красу, любов до людини, природи, життя. Впевнено перемагають у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, мають високі здобутки у Всеукраїнських конкурсах «Бобер»,  «Колосок», «Левеня», Міжнародному конкурсі «Кенгуру», постійні призери обласних конкурсів образотворчого мистецтва, спортивних змагань.

Меліоративний ліцей характеризує високий рівень професійної підготовки педагогів, творчий підхід до справи, інноваційні технології, широка мережа позакласної роботи, наявність достатньої матеріальної бази, можливість самовизначення та саморозвитку... Ліцей забезпечує належний рівень знань, виховання, співпраці вчитель – учень – батьки

Гімн школи

Моя ти школа, зоряна колиска

Криниця знань домашнього тепла

Тобі вклоняюсь, рідна школа, низько,

І зичу завжди щастя і добра.

Сюди колись вела мене малого

Тверда і тепла мамина рука

І вереснева стежка знову й знову

Мене до школи радісно гука.

Веселий щебет галасливих друзів

І щирий погляд мудрих вчителів

Мого життя найкраща, світла муза,

Як промінець у вранішній зорі

Не зітруть роки стежечки до школи

І знов наповнить класи дітвора,

Ти, як маяк, не гаснучий ніколи

Моя колиска ніжності й добра.

Слова: Сивокобильської О.О.

Музика: Десятирик Л.І.