1 червня в Україні відзначається свято маленьких громадян

2 черв. 2021
Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

1 червня в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято батьків, вихователів, учителів, наставників – тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, щастя малечі дорослі ладні долати всі труднощі і перешкоди. Незважаючи на похмуру та дощову погоду, учні Меліоративниго ЗЗСО І-ІІІ ступенів з нагоди свята отримали від піщанського сільського голови Сергія Володимировича Тищенка морозиво, яке допоміг доставити староста Меліоративненського старостинського округу Анатолій Дмитрович Груднистий. Щиро бажаємо вам, наші дорогі маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра! З повагою – адміністрація закладу.