Бінарний тиждень англійської мови і трудового навчання.

23 груд. 2011
В Меліоративній СЗШ з 28.11.2011 по 02.12.2011 року проведено бінарний тиждень англійської мови і трудового навчання.

На виконання плану роботи школи з метою розвитку творчих здібностей учнів, інтересу до вивчення англійської мови, культури, традицій англо-мовних країн в Меліоративній СЗШ з 28.11.2011 по 02.12.2011 року проведено бінарний тиждень англійської мови і трудового навчання.

Під час проведення тижня учні 8-А і 8-Б класів під керівництвом учителя англійської мови Іванчик Л.М. провели загальношкільну лінійку, присвячену здоровому харчуванню, розповіли про продукти, які шкідливі для здоров`я дітей і які необхідно  щоденно включати в свій раціон з метою запобігання захворювання на різні хвороби, такі як гастрит, ожиріння тощо.

Учні 7-А і 7-Б класів презентували свої постери і проектні роботи на тему «Найкращий рецепт страви». 01.12.2011 року в 7-А класі проведено бінарний урок трудового навчання і англійської мови на тему «Моя улюблена страва. Сервіровка столу». Учні демонстрували свої улюблені страви в малюнках, проектних роботах, виготовляли бутерброди і фруктовий салат, сервірували стіл, вчилися прикрашати його до свят.

Висловити подяку учням 7-А класу за активну участь в проведенні бінарного тижня, а саме: Криші Валерії, Замковій Ользі, Черкашину Павлу, Білодіду Вадиму, Лисій Анастасії.