«Серце віддане дітям»

21 жовт. 2018

17 жовтня 2018 року відбувся відкритий виховний захід – урок мислення «Серце віддане дітям», підготовлений учнями 8-А класу і присвячений столітньому ювілею від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. Присутні на уроці ознайомились з життям і творчістю видатного педагога В.О.Сухомлинського. В ході проведення заходу було розкрито творчу особистість вчителя-новатора. Присутні в залі з інтересом слухали твори В.О. Сухомлинського, переглянули відео-ролик та презентацію про життя і творчість цієї видатної людини. Зацікавила дітей розповідь шкільного бібліотекаря             Л.В.Плесецької про маловідомі факти з життєвого шляху  Василя Олександровича.