2 лист. 2012

Як ми провели осінні канікули.

Фото класів нашої школи на екскурсіях до Петриківкі, о. Хортиця та осіннього лісу.
1 жовт. 2012

30 Вересня - Всеукраїнський день бібліотек.

Бібліотека – море книг, Бібліотека – храм науки... Переступайте наш поріг, Беріть скарби нетлінні в руки!
26 вер. 2012

Екскурсія на Інтерпайп

Ми впевнено крокуєм по життю, по трудовій, новій стежині. І кожен крок назустріч майбуттю, Новій металургійній Україні!
7 черв. 2012

Ульотне літо 2012

Щаслива мить дитинства… Довгоочікуване літо радісно посміхається гарячим сонечком, ласкаво пестить духмяним запахом різнотрав’я, щиро вітає зеленими шатами лип та каштанів.
19 бер. 2012

Майбутнє держави

«Професії наших батьків» - під такою назвою у Меліоративній СЗШ відбувся відкритий виховний захід для батьків та учнів школи.
5 бер. 2012

Здоров’я – найцінніше багатство

2012 рік оголошено Роком спорту та здорового способу життя, адже саме спорт дає добре фізичне загартування, збагачує наші емоції, дає радість успіху, а головне – здоров’я
23 лют. 2012

80 років Дніпропетровщині

Заходи проведенні до 80 річчя Дніпропетровщини
15 лют. 2012

Любов – найвище почуття і найсвітліше

В цей святковий і радісний день учні 4 класу на уроці художньої праці,
12 лют. 2012

Відвідування театру "Крик"

Невміння та небажання любити ближнього, як самого себе – фатальна помилка людства, яка веде до біди.
31 січ. 2012

Зустріч з Головною ялинкою країни

У період зимових канікул учні Меліоративної та Мар᾿янівської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали столицю України — м.Київ.