Родинне свято “Іде Святий Миколай“

5 січ. 2012
У нашого українського народу є чудові свята, звичаї та обряди. Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще в сьогодення, в Меліоративній СЗШ 19 грудня було проведене свято “Іде Святий Миколай“. Діти з великим нетерпінням чекали цього свята, бо 19 грудня веселе свято.

Родинне свято   Іде Святий Миколай

У нашого українського народу є чудові свята, звичаї та обряди. Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще в сьогодення, в Меліоративній СЗШ 19 грудня було проведене свято  Іде Святий Миколай“. Діти з великим нетерпінням чекали цього свята, бо 19 грудня веселе свято.

У святково прибраній залі зібралися учні початкових класів, їх батьки, бабусі, вчителі школи. На цьому святі у віршах, піснях діти вшанували Святого Миколая. Першокласники відгадували зимові загадки. Учениця 3-Б классу М’ясоїд Валерія, яка зайняла 3 місце на музичному фестивалі, виконувала варіації до українських народних пісень. А саме головне, коли на свято завітав Святий Миколай з двома янголами, діти просили у нього охоти до науки і роботи, щоб росли здоровенькі на радість батькам.

По закінченню свята, Святий Миколай зізнався, що у цій школі є богато чемних діточок і подякував за ти, що його добре зустріли, що шанують українські звичаї і на прощання роздав подарунки.