«Зустріч з бабунею»

2 бер. 2021
25 лютого 2021 р. в шкільній бібліотеці гостинно відкрила двері для молодших школярів літературна вітальня «Довго щирими словами до людей промовлятиму я».

25 лютого 2021 р. в шкільній  бібліотеці гостинно відкрила двері для молодших школярів літературна вітальня  «Довго щирими словами до людей промовлятиму я». Свято присвячене 150 річниці від дня народження Лесі Українки. Це ніжне і дзвінке ім’я  належить до найвеличніших імен нашого народу. Діти розширили знання про життєвий і творчий шлях письменниці та поетеси, познайомилися з виставкою літератури, читали напам'ять дитячі вірші , водили хороводи, співаючи веснянки, сплели віночок пам'яті для Лесі Українки. Яскравих вражень  заходу додала інсценізація сценки з дитячих років  письменниці «Зустріч з бабунею».

Захід підготували та провели: бібліотекар –Плесецька Л,В. та вихователь групи продовженого дня – Строц С.В.