24 вер. 2013

Подорож до історико-краєзнавчого музею ім. П.Калнишевського,

Учні 5,7 класів (кл.керівник Хатунцева М.М., Іванчик Л.М.) 13.09.2013 року відвідвли історико-краєзнавчий музей ім. П.Калнишевського,
20 вер. 2013

На відзначення Дня партизанської слави

На відзначення Дня партизанської слави та з нагоди 70-ї річниці визволення Новомосковщини 20.09.13р. була підготовлена вчителем математики Грабовенко І. Л. та проведена учнями 9 – А, 9 – Б кл. лінійка для 5 – 11 класів.
2 вер. 2013

Свято вдалося

Учні 2-А класу відсвяткували День Знань. Вони отримали атестати про закінчення 1-го класу. Алла Олександрівна та батьківський комітет привітали дітей і пригостили солодощами.
7 черв. 2013

Щасливе дитинство

Щасливе дитинство Щаслива мить дитинства… Довгоочікуване літо радісно посміхається гарячим сонечком, ласкаво пестить духмяним запахом різнотрав’я, щиро вітає зеленими шатами лип та каштанів. У перші дні літа дитячий табір відпочинку «Сонечко» при Меліоративній СЗШ радо вітає невгамовних вихованців.
18 трав. 2013

«Динамо» - дітям України!

29.04.2013 ВКМСД ГУМВС спільно з ФСТ «Динамо» України з метою запобігання поширенню негативних явищ у дитячому середовищі, патріотичного виховання молоді, формування у підростаючого покоління позитивного іміджу міліції та партнерських відносин проведено спортивні змагання для дитячих команд.
15 трав. 2013

Свято Пасхи

30 квітня учні 4-х класів показали цікаву виставу про Пасху, Хрін, Ковбасу, Крашанку та Писанку .
1 лют. 2013

Незабутня подорож

Під час зимових канікул учні 8-х, 9-х класів Меліоративної СЗШ разом із класними керівниками Котляренко В.В., Сторожуком Д.С. побували в чарівних українських Карпатах, відвідали міста Львів, Трускавець, Борислав, батьківщину І.Франка – село Нагуєвичі.
25 лист. 2012

Осінній ярмарок

В початковій школі відбулось веселе свято «Осінній ярмарок».
25 лист. 2012

Молодь за здоров"я

Протягом листопаду місяця в Меліоративній СЗШ проходила акція « молодь за здоров’я».
8 лист. 2012

5 жовтня з ініціативи учнів 11 класу було проведено день самоврядування.

Виконуючі на цей день обов'язки директора школи та заступника з навчальновиховної роботи Волошина Ірина і Котляренко Іван залучили до роботи всіх учнів 11 та частково 10 класів. День розпочався з урочистого вітання вчителів.